BYT 306

3.NP
nadzemní podlaží
3+kk
dispozice
k dispozici
stav bytu
80.28  m2
výměra bytu
87.31  m2
celková plocha
orientace
Zádveří 4.93 m2
Koupelna 4.65 m2
Chodba 4.63 m2
Šatna 4.00 m2
Pokoj 14.20 m2
Ložnice 20.61 m2
Obývací pokoj s kuchyní 25.01 m2
WC 2.25 m2
Terasa 7.03 m2
cena 5 827 836,- Kčvč. DPH

3.NP

Půdorys

Půdorys
Upozornění

Koupě bytu je podmíněna koupí sklepní kóje výběrem z aktuální nabídky. Cena sklepní kóje je následně připočtena k ceně bytu.

Ke každému bytu je dle aktuální nabídky možné zakoupit parkovací či garážové stání. Informace o aktuální dostupnosti i cenové rozpětí jsou k dispozici u realitních specialistů.

Spojte se s námi.

  Pavla Gottwaldová, DiS.
  realitní specialista

  Pavla Gottwaldová, DiS.

  Proč právě byty projektu Litovel Severní? Odpovím nejdříve z hlediska obchodního. Pozici realitního makléře zastávám řadu let a mám na svém pracovním kontě spoustu úspěšných realitních obchodů. Projekt Litovel Severní je již čtvrtým projektem v řadě...

  Proč právě byty projektu Litovel Severní? Odpovím nejdříve z hlediska obchodního.

  Pozici realitního makléře zastávám řadu let a mám na svém pracovním kontě spoustu úspěšných realitních obchodů. Projekt Litovel Severní je již čtvrtým projektem v řadě s tímto developerem. Věřím, že tento bude v mnoha ohledech dokonce úspěšnější než ty předchozí.

  Nový bytový dům na Severní ulici poskytne budoucím vlastníkům bytových jednotek možnost moderního a komfortního bydlení včetně výtahu a dostatku parkovací plochy. Předpokládám zejména vážný zájem ze strany budoucích rezidentů. Ti budou reagovat spíše na byty větších dispozic. Investory budou naopak zajímat dispozičně menší jednotky. Litovel je totiž v perfektní dojezdové vzdálenosti do Olomouce, ceny bytů jsou tam výrazně nižší, avšak byt v Litovli lze pronajmout za srovnatelných cenových podmínek jako v Olomouci.

  A mám-li odpovědět z hlediska lidského, osobního…... Kousek od Litovle jsem se na rodila a žila do svých 19 let. V Litovli jsem studovala na gymnáziu. Do Litovle se vždy ráda vracím a mám k ní až sentimentální vztah, vzpomínky na první lásku…. Nyní bude mou novou láskou práce na prodeji bytových jednotek, práce na projektu, který mám společně se svým kolegou na starosti, a na niž se velmi těším.

  Mgr. Zdeněk Vaněčka
  realitní specialista

  Mgr. Zdeněk Vaněčka

  V realitním prostředí se pohybuji a působím již 23 let, z toho 18 let aktivní zkušenosti s prodejem developerských projektů v různých oblastech realitních komodit. Mými zásadami jsou férové jednání, upřímnost a profesionalita opírající se o dlouholetou praxi.

  Lucie Musilová
  hypoteční specialista

  Lucie Musilová

  V oblasti hypotečního poradenství a financování nemovitostí pracuji od roku 2001. Za dobu své praxe jsem spolupracovala s řadou významných developerů a realitních kanceláří. Tito si na spolupráci se mnou cenili zejména pozitivní zpětné klientské vazby, profesionalitu a skutečnost, že zajišťuji financování nemovitostí u většiny bankovních domů.

Máte dotaz?