BYT 511

5.NP
nadzemní podlaží
3+kk
dispozice
k dispozici
stav bytu
88.63  m2
výměra bytu
121.03  m2
celková plocha
orientace
Zádveří 5.99 m2
Pokoj 20.97 m2
Ložnice 15.57 m2
Obývací pokoj s kuchyní 39.81 m2
Toaleta 1.50 m2
Koupelna 4.79 m2
Terasa 32.40 m2
cena 6 883 571,- Kčvč. DPH

5.NP

Půdorys

Půdorys
Upozornění

Koupě bytu je podmíněna koupí sklepní kóje výběrem z aktuální nabídky. Cena sklepní kóje je následně připočtena k ceně bytu.

Ke každému bytu je dle aktuální nabídky možné zakoupit parkovací či garážové stání. Informace o aktuální dostupnosti i cenové rozpětí jsou k dispozici u realitních specialistů.

Spojte se s námi.

  Pavla Gottwaldová, DiS.
  realitní specialista

  Pavla Gottwaldová, DiS.

  Proč právě byty projektu Litovel Severní? Odpovím nejdříve z hlediska obchodního. Pozici realitního makléře zastávám řadu let a mám na svém pracovním kontě spoustu úspěšných realitních obchodů. Projekt Litovel Severní je již čtvrtým projektem v řadě...

  Proč právě byty projektu Litovel Severní? Odpovím nejdříve z hlediska obchodního.

  Pozici realitního makléře zastávám řadu let a mám na svém pracovním kontě spoustu úspěšných realitních obchodů. Projekt Litovel Severní je již čtvrtým projektem v řadě s tímto developerem. Věřím, že tento bude v mnoha ohledech dokonce úspěšnější než ty předchozí.

  Nový bytový dům na Severní ulici poskytne budoucím vlastníkům bytových jednotek možnost moderního a komfortního bydlení včetně výtahu a dostatku parkovací plochy. Předpokládám zejména vážný zájem ze strany budoucích rezidentů. Ti budou reagovat spíše na byty větších dispozic. Investory budou naopak zajímat dispozičně menší jednotky. Litovel je totiž v perfektní dojezdové vzdálenosti do Olomouce, ceny bytů jsou tam výrazně nižší, avšak byt v Litovli lze pronajmout za srovnatelných cenových podmínek jako v Olomouci.

  A mám-li odpovědět z hlediska lidského, osobního…... Kousek od Litovle jsem se na rodila a žila do svých 19 let. V Litovli jsem studovala na gymnáziu. Do Litovle se vždy ráda vracím a mám k ní až sentimentální vztah, vzpomínky na první lásku…. Nyní bude mou novou láskou práce na prodeji bytových jednotek, práce na projektu, který mám společně se svým kolegou na starosti, a na niž se velmi těším.

  Mgr. Zdeněk Vaněčka
  realitní specialista

  Mgr. Zdeněk Vaněčka

  V realitním prostředí se pohybuji a působím již 23 let, z toho 18 let aktivní zkušenosti s prodejem developerských projektů v různých oblastech realitních komodit. Mými zásadami jsou férové jednání, upřímnost a profesionalita opírající se o dlouholetou praxi.

  Lucie Musilová
  hypoteční specialista

  Lucie Musilová

  V oblasti hypotečního poradenství a financování nemovitostí pracuji od roku 2001. Za dobu své praxe jsem spolupracovala s řadou významných developerů a realitních kanceláří. Tito si na spolupráci se mnou cenili zejména pozitivní zpětné klientské vazby, profesionalitu a skutečnost, že zajišťuji financování nemovitostí u většiny bankovních domů.

Máte dotaz?